2019 February 22 - جمعه 03 اسفند 1397
آرشیو

سرويس: قسمت:
موضوع:
نحوه مرتب سازی: تعداد نمایش:
شماره صفحه از 8  »

1 اگر کودتای ترکیه به نتیجه می رسید، چه کسی جای اردوغان را می گرفت؟<font color=red size=-1>- بازدید: 11479</font>
یک دادگاه ترکیه براساس بازجویی‌های انجام شده پس از کوتای 15 ژوییه اعلام کرد: اگر کودتا به سرانجام می‌رسید، آکین اوزتورک رئیس جمهور می‌شد.
2 عارف ودولت مقابل هم/عارف:دولت نباید در انتخابات مجلس دخالت کند/آینده نگری روحانی برای انتخابات 96<font color=red size=-1>- بازدید: 5154</font>
رئیس فراکسیون امید گفته که دولت نباید در انتخابات ریاست مجلس دهم دخالت کند. این سخن نشان می‌دهد که عارف خود را عملا از همین حالا، رقیبی جدی برای دولت می‌داند.
3 شرط ژنرال کهنه کار پاکستانی برای عربستان<font color=red size=-1>- بازدید: 2591</font>
حدود دو ماه پیش عربستان سعودی به عنوان بنیانگذار ائتلاف نظامی اسلامی برای مبارزه با ترویسم به رئیس بازنشسته ستاد مشترک ارتش پاکستان، ژنرال راحل شریف پیشنهاد داد فرماندهی این ائتلاف را برعهده بگیرد. تاکنون انتصاب شریف انجام نشده است، اقدامی که به اعتقاد یک شخص بسیار مطلع پذیرش آن، تلاش جدی برای برپایی پلی میان مسلمانان به جای افزایش اختلافات مذهبی آنان خواهد بود.
4 نگاهی به  ورزش بانوان قبل وبعد از انقلاب<font color=red size=-1>- بازدید: 1613</font>
سلیمان طلایی/کارشناس ارشد مدیریت رسانه ورزشی
5 محکومان مهریه، مجرم نیستند<font color=red size=-1>- بازدید: 1544</font>
حبس محکومین مالی از جمله محکومین به پرداخت مهریه در کشور ما موضوع امروز و دیروز نیست و سابقه‌ای طولانی دارد و چه بسیارند افرادی که به دلیل ناتوانی در پرداخت مهریه در زندان بسر می برند.
6 آیت الله جنتی: جای برادرمان آقای هاشمی واقعا خالی است<font color=red size=-1>- بازدید: 1509</font>
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: در حال حاضر در مملکت مشکلات عمده‌ای داریم، بحث معیشت و بیکاری دردهایی است که باید برای درمان آن اقدامی کنیم.
7 «کن به فیلم های هوادار همجنس بازان امتیاز می دهد»!!<font color=red size=-1>- بازدید: 1505</font>
: کارگردانی که با لیست اصلاحات نماینده مجلس (مجلس ششم) شد؛ سپس رنگ عوض کرد و اصولگرا شد؛ بعدا عزیزدردانه سیمای ملی! و... در تازه‌ترين سكانس تحول‌طلبي‌‌اش! مورد توجه روزنامه‌ حاميان احمدي‌نژاد قرار گرفت حالا و در مذمت موفقيت فيلم اصغر فرهادي مدعي شده‌است كه: «کن به فیلم های هوادار همجنس بازان امتیاز می دهد»!!
8 خداحافظی ايوبی با سازمان سينمايی<font color=red size=-1>- بازدید: 1488</font>
خبرنگار «انتخاب» كسب اطلاع كرد، يكي از مهمترين تغييرات در وزارت ارشاد با انتصاب محمدمهدی حیدریان بعنوان سازمان سینمایی کلید خورد.
9 سومین پاسخ نماینده آیت الله سبحانی به مجتهد شبستری<font color=red size=-1>- بازدید: 1478</font>
در پی درخواست مناظره دکتر محمد مجتهد شبستری از مراجع عظام تقلید، آیت الله سبحانی، از مراجع تقلید، دکتر محمد محمدرضایی را نماینده خود در مناظرات مربوط به امور دین معرفی کرد و دکتر شبستری اعلام کرد که نقدهای مکتوب وی را می‌پذیرد.
10 دعوت سرمایه گذاران شهرزاد به مناظره<font color=red size=-1>- بازدید: 1464</font>
در پی انتشار خبر آزادی دو سرمایه گذار شهرزاد از زندان، یک روزنامه نگار و گرداننده کمپین «نه به شهرزاد»، سید محمد امامی و سید هادی رضوی و همچینین سایر دست اندرکاران پروژه شهرزاد و حامیان آن از جمله محمدعلی ابطحی، روحانی عضو مجمع روحانیون مبارز را به مناظره فراخواند.
11 چوب دو سر باخت رحمتي براي كميته اخلاق<font color=red size=-1>- بازدید: 1448</font>
دکتر رضا شجیع
12 اعتراض نمایشی کیهان به حقوق ۲۴ میلیونی کیهانی<font color=red size=-1>- بازدید: 1392</font>
روزنامه ی کیهان در حالی به مصوبه ای حقوق تا سقف ۲۴ میلیون اعتراض کرده است که در گزارش خود به تصویب آن در مجلس اصولگرا و توجیهات اصولگرایان در آن اشاره کرده ولی به اصولگرا بودن آنها نپرداخته است.
13 صدا و سیما یار  مخالفان دولت<font color=red size=-1>- بازدید: 1323</font>
مرتضی طهماس پور، ، در خصوص لغو سخنرانی ها ، تخرب تندروها و همچنین اقدامات و راهبرد هایی که دولت در مواجه با آنها باید در پیش بگیرد با پویش گفتگو کرده است.
14 به داد اخلاق برسید<font color=red size=-1>- بازدید: 1200</font>
به بهانه هتاکی‌های تازه به مرحوم آیت‌الله منتظری
15 اوباما خطاب به ترامپ:ریاست جمهوری نمایش سیرک نیست<font color=red size=-1>- بازدید: 1156</font>
نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که در صورت پیروزی در انتخابات توافق هسته ای با ایران را مورد بازنگری و سفارت این کشور را از تل آویو به شهر قدس (اشغالی) انتقال می‌هد.
16 چرا داستان هاي ايراني با "يكي بود، يكي نبود" آغاز مي شوند و در انتهاي داستان هيچگاه كلاغ به خانه اش نمي رسد؟<font color=red size=-1>- بازدید: 959</font>
معمولاً داستان ها و حکایت های اصیل ایرانی با عبارت «یکی بود، یکی نبود» شروع شده و با این جمله خاتمه می یابد که هیچ گاه کلاغ قصه به خانه اش نمی رسد.
17 از پوریا تا سارا: ذبح اخلاق برای اخلاق<font color=red size=-1>- بازدید: 947</font>
دکتر رضاشجیع*
18 کلینتون و نیاز انتخاباتی‌اش به توافق هسته‌ای<font color=red size=-1>- بازدید: 942</font>
دکتر محمودرضا امینی
19 جاده ابریشم و همکاری چین و ایران<font color=red size=-1>- بازدید: 931</font>
پانگ سن - سفیر چین در جمهوری اسلامی ایران
20 "مسوولین و مدیران ما منصوب می شوند یا منسوب؟!"<font color=red size=-1>- بازدید: 774</font>
سید محمد امین جعفری حسینی شاعر، نویسنده و فعال اجتماعی
21 اثرات روانی فیس بوک<font color=red size=-1>- بازدید: 753</font>
آوین: پژوهشگران دریافتند خلق و خو مسری بوده است. کاربرانی که پست های مثبت بیشتری را مشاهده کرده بودند، پست های مثبت بیشتری داشته اند و افرادی که پست های منفی بیشتری دیده بودند پس از آن پست های منفی بیشتری ارسال کرده اند.
22 امام خامنه ای: امروز بی آبروترین دولت در جهان، دولت آمریکا است<font color=red size=-1>- بازدید: 733</font>
23 مردی که تن آل سعود را به لرزه درآورد<font color=red size=-1>- بازدید: 704</font>
ابو یحیی عبدالله عیضة الرزامی، فرمانده ارشد نظامی انصارالله یمن، هم‌اکنون فرماندهی میدانی "گردان‌های شهید سید حسین الحوثی" علیه رژیم آل سعود را در دست دارد.
24 گفتگو با «سیدضیاءالدین فائق»، پژوهشگر<font color=red size=-1>- بازدید: 691</font>
قاتل آتنا «جهل» است و دیگر هیچ!
25 راه حل برون رفت از رکود اقتصادی<font color=red size=-1>- بازدید: 682</font>
همیت سرمایه گذاری یکی از مشکلات موجود در کشورهای در حال توسعه، پایین بودن سطح پس انداز ملی و ثابت بودن سطح سرمایه گذاری است که این موضوع، باعث پایین بودن سطح اشتغال و درآمد ملی است. بنابراین برای افزایش سرمایه گذاری ثابت داخلی و دیگر متغیرهای اقتصاد کلان ضروری است که پس انداز ملی بصورت پول ملی و ارز خارجی افزایش یابد.
26 22اردیبهشت روز آتش بس در یمن<font color=red size=-1>- بازدید: 678</font>
عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان سعودی در کنفرانس خبر مشترک با جان کری وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که آتش‌بس در یمن در 22 اردیبهشت اجرایی می‌‌شود.
27 راهبرد هایی که می تواند نتایح برجام را با چالش روبه رو کند/ دکتر صلاح الدین هرسنی<font color=red size=-1>- بازدید: 665</font>
گزارش روزنامه وال استریت ژورنال را باید نشانه ای از برنامه ها و تحرکات جدید غرب علیه نتایج برجام دانست، با این هدف که برجام نتواند به نتایج هدفمند و معنا دار خود که هم ایران و گروه 1+5 خواهان آنند، برسد.
28 حزب اتحاد ملت ایران، بیم و امیدها<font color=red size=-1>- بازدید: 640</font>
«هانتينگتون» ميگوید: هر كشوري كه بخواهد گام در راه توسعه و پيشرفت بگذارد، ناگزيراز پذيرش احزاب خواهد بود. «ديويد اپتر» پا را از اين فراتر گذاشته، اظهار مي‏دارد: احزاب سياسي در جريان نوسازي همه جوامع معاصر، چنان نيروي مهمي را تشكيل مي‏دهند كه الگوي ويژه نوسازي هر كشور را احزاب آن تعيين مي ‏كنند.
29 چند نقطه ابهام درباره استدلال آیت الله علم ‏الهدی در نقد طرح برجام<font color=red size=-1>- بازدید: 628</font>
30 اقدام قابل تقدیر و ارزشمند یک مدیر در کهگیلویه و بویراحمد<font color=red size=-1>- بازدید: 625</font>
بدون شک تاکید امام خامنه ای در بحث اقدامات فرهنگی مدیران و مسولین کشوری نشان از دغدغه های فراوان ایشان در این زمینه ها دارد،موضوعی که بیش از اینها باید مسولین کشوری و مدیران به آن توجه کرده و آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند...
31 ۱۳ عادت افراد ناموفق پیش از خواب را بشناسید<font color=red size=-1>- بازدید: 610</font>
خوابیدن مثل یک چالش یا یک معامله بسیار بزرگ است. هر چقدر کیفیت خواب شما در طول شب بیشتر و بهتر باشد ، صبح فردا سرحال تر بیدار می شوید. به واقع آنچه که شما برای خواب شبانه تان برنامه ریزی می کنید به چالش روز بعدی تان تبدیل خواهد شد.
32 یارانه ها ریخته شد<font color=red size=-1>- بازدید: 604</font>
با تزریق مجموعی بیش از 3400 میلیارد تومان به حساب سرپرستان خانوار، یارانه بگیران از ساعت 24 شب گذشته توانستند یارانه خود را برداشت کنند.
33 هراس تندروها از حق الناس دانستن رأی مردم<font color=red size=-1>- بازدید: 599</font>
....حق الناس دانستن رأی مردم یعنی امکانات، تریبون های عمومی و رسانه های تغذیه کننده از بیت المال در اختیار یک تفکر یا جناح خاص قرار نگیرد و همه ی افرادی که دلداده ی این مردم و میهن هستند از شرایط برابر برای رقابت برخوردار باشند...
34 گزارشی از قضایای مهاباد<font color=red size=-1>- بازدید: 597</font>
آوین: ماجرای سقوط فردی از هتل تارای مهاباد، هنگامی که در مراحل ابتدایی پیگیری قضایی پرونده بود، با سوءاستفاده از احساسات مردم در فضای مجازی به‌تدریج تبدیل به یک مشکل سیاسی- امنیتی برای شهر مهاباد شد.
35 دو ضرورت اقتصادی دوران پساتحریم<font color=red size=-1>- بازدید: 590</font>
حسین جلیلیان
36 لاریجانی: مقامات ایرلندی مطمئن شدند فناوری هسته ایران، صلح‌آمیز است<font color=red size=-1>- بازدید: 587</font>
رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح نتایجه سفر 3 روزه خود به ایرلند گفت: مواضع ایرلند نسبت به ایران به صورت روشن و شفاف از زبان رئیس مجلس این کشور در خصوص صلح آمیز بودن فناوری هسته‌ای کشورمان مطرح شد.
37 انفجار مقر دفتر سیاسی انصارالله و منزل یکی از نیروهای انصارالله توسط داعش<font color=red size=-1>- بازدید: 584</font>
العربیه از وقوع چهار انفجار در مرکز پایتخت یمن خبر داد که داعش مسئولیت آنها را برعهده گرفته است.
38 کلید فهم سخنان روحانی<font color=red size=-1>- بازدید: 579</font>
کسی اگر بپرسد مهم‌ترین حرف حسن روحانی- هم در سیاهی‌های سطور و هم در سپیدی‌های بین خطوط- دیروز در نشست مطبوعاتی‌اش چه بود، میز و منبر و میکروفون هم گواهی خواهند داد که فقط یک کلمه: «قانون».
39 یگان العباس(ع) مجهزتر می شود<font color=red size=-1>- بازدید: 578</font>
برای کنترل مرزهای استان کربلا متخصصان عراقی با دوربین الرقیب به کمک رزمندگان یگان رزمی العباس(ع) آمدند.
40 به این قدرت و اعتبار و عزت پشت پا نزنیم<font color=red size=-1>- بازدید: 572</font>
رضا داوری اردکانی
41 دبیرکل مشارکت آزاد شد<font color=red size=-1>- بازدید: 555</font>
وکیل‌مدافع محسن میردامادی از آزادی موکلش از زندان پس از تحمل شش سال حبس خبر داد.
42 لقب روزنامه روسی ایزوستیا به سردار سلیمانی: شوالیه تاریکی، فرمانده عملیات آزادسازی موصل<font color=red size=-1>- بازدید: 544</font>
یک روزنامه روسی با بکار بردن لقب "شوالیه تاریکی" از عملیات آزادسازی موصل به فرماندهی سردار سلیمانی سخن گفت.
43 گرنیگاه دولت تدبیر و امید<font color=red size=-1>- بازدید: 541</font>
دکتر صلاح الدین هرسنی:
44 اصولگرایان؛به کجا چنین شتابان<font color=red size=-1>- بازدید: 539</font>
واقعا این جماعت قدرت‌پرست و منحرف، چقدر با این حدیث شریف پیامبر اعظم (ص) که: «اِنِّی بُعِثتُ لِاُتِمِمُ مَکارِمُ الاَخلاق – من برای کامل کردن مکارم اخلاق برگزیده شده‌ام»، سنخیت دارند؟
45 چوب حراج مادورو به میراث سیمون بولیوار<font color=red size=-1>- بازدید: 526</font>
#صلاح_الدین_هرسنی- کارشناس علوم سیاسی و روابط بین الملل
46 ظاهرا «عارف» براي «گذشت» خلق شده است!<font color=red size=-1>- بازدید: 516</font>
... اعلام ناتوانی است که خود را خارج از چارچوب تصور کنیم که حتی توانایی گفتگو و دیالوگ با حاکمیت و جناح مخالف جهت رفع مشکلات مردم را نیز نداریم و باید همواره منتظر شیخوخیت امثال لاریجانی‌ها باشیم...
47 عبدالعزیز جباری: تا پیش از خروج حوثی ها از شهرهای یمن برقراری آتش بس ممکن نیست.<font color=red size=-1>- بازدید: 513</font>
مذاکرات صلح یمن در ژنو امروز(دوشنبه) بدون حضور هیات انصارالله یمن آغاز شد. در همین حال دبیرکل سازمان ملل که ژنو را بدون دیدار با هیات انصارالله ترک کرده در سخنانی با تاکید بر حمایت این سازمان از تلاش طرف‌های یمنی برای برقراری صلح خواهان اجرای آتش‌بس انسانی در طول ماه مبارک رمضان شد.
48 رئیس‌جمهور و بیان حقایق انتخاب وزرا<font color=red size=-1>- بازدید: 511</font>
مهدی مطهرنیا - آینده‌پژوه سیاسی و اجتماعی
49 علنی یا غیرعلنی<font color=red size=-1>- بازدید: 510</font>
نعمت احمدی . حقوق‌دان
50 ریشه هشدار پساانتخاباتی درباره دوقطبی<font color=red size=-1>- بازدید: 507</font>
محمد مهدی اسلامی