2019 February 22 - جمعه 03 اسفند 1397
حمید درخشان: استقلال پیرترشده است
کد خبر: ٥٩٧٥ تاریخ انتشار: ١٩ تير ١٣٩٦ - ١١:٥١
صفحه نخست » عمومی » پیشنهاد سردبیر
حمید درخشان: استقلال پیرترشده است

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است با رفتن طارمی، این تیم متضرر نمی شود.

حمید درخشان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی شفاف با اشاره به وضعیت یارگیری تیم ها در نقل و انتقالات اظهار داشت: معمولا تیمی موفق است که در نقل و انتقالات بتواند براساس نیاز یارگیری کند. البته در فوتبال ما برخی بازیکنان هستند که همه تیم ها معمولا دنبال جذب آنها می روند. با این حال امسال نیز برخی تیم ها دنبال نیاز رفتند و برخی دنبال خرید اسم.

وی افزود: به نظرم سپاهان، ذوب آهن و پرسپولیس با حفظ استخوانبندی خود، خریدهای خیلی خوبی هم براساس نیاز داشتند. مثلا سپاهان ضمن حفظ بازیکنان جوان، خریدهایی کرده که هم به درد الان و هم آینده این باشگاه خواهد خورد.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص وضعیت این باشگاه در نقل و انتقالات تصریح کرد: مهمترین مقوله ای که می شود در مورد این تیم گفت، حفظ شاکله اصلی بوده است. برانکو خریدهای خوبی هم انجام داده و در هر 3 پست بازیکنانی گرفته که به کار تیم می آیند.

درخشان گفت:پرسپولیس قوی تر از سال قبل شده و بازهم شانس اول قهرمانی است. این ثبات در حفظ تیم و یارگیری براساس نیاز می تواند، باعث شود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا فکر کند و در لیگ و حذفی هم مدعی اول باشد.

وی ادامه داد: البته در کنار پرسپولیس، استقلال، سپاهان و ذوب آهن هم مدعیان جدی هستند. استقلال هم نسبت به فصل قبل قوی تر شده است اما بازیکنانی که گرفته پیرتر شدند. به هرحال منصوریان کار دشواری دارد و فشار روی اوست. تیمش با توجه به خریدهایی که داشته، هواداران استقلال از او و کادرش انتظار بالایی دارند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص حاشیه های ایجادشده برای جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس گفت: به هرحال فوتبالیست هرجا غفلت کند، جایگاهش از دست می رود. با رفتن طارمی پرسپولیس متضرر نمی شود و چیزی را از دست نمی دهد. با بودن منشا البته شاید طارمی احساس خطر کرده و طبیعی هم هست. باشگاه می تواند با فروختن طارمی، سود خوبی به دست بیاورد و با پول آن بازیکن درجه ی یک بگیرد.

درخشان ادامه داد: بازیکنان زیادی در طول تاریخ به پرسپولیس آمده و رفتند. مهم این است که خود بازیکن دلش با تیم باشد چون این همدلی هم برای تیم موثر است و هم برای بازیکن. طارمی مهاجمی است که خود را به خوبی در موقعیت ها قرار می دهد و توانایی خود را ثابت کرده است. با این حال هرکس مختار است برای آینده خود بهترین تصمیم را بگیرد. امیدوارم طارمی هم انتخاب درستی داشته باشد و در ادامه فوتبالش به موفقیت هایی که می خواهد برسد.g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب