2018 December 13 - پنج شنبه 22 آذر 1397
نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش با حضور معاونین آموزش و پرورش و رؤسای بخش ها و مناطق به همراه تجلیل ازخبرنگاران انجام شد.
کد خبر: ٦١٥٥ تاریخ انتشار: ٠٦ شهریور ١٣٩٦ - ٠٦:٢٣
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
نشست خبری مدیر کل آموزش و پرورش با حضور معاونین آموزش و پرورش و رؤسای بخش ها و مناطق به همراه تجلیل ازخبرنگاران انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوین نیوز,شیخ الاسلام عملکرد مجموعه آموزش و پرورش را موفق توصیف کرد و این تلاش را مرهون خدمات صادقانه مدیران و معاونین خود در مجموعه آموزش و پرورش استان دانست.

 
 مدیر کل آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از حضور خبرنگاران علاوه بر پاسخ به سئوالات آنها به بیان گزارش جامعی از عملکرد آموزش و پرورش قم پرداخت
 
وی رویکرد مدیریت و معاونین خود را با شکل گرفتن از کف مدرسه دانست و ابراز امیدواری کرد مسئولین و مردم بتوانند با کمک به آموزش و پرورش مشکلات دانش آموزان و فضاهای آموزشی را کاهش دهند.
شیخ الاسلام از کمبود نیرو در آموزش ابتدایی,ضعف در امکانات مدارس و نبود فضاهای آموزشی در منطقه های مسکونی که جدید در حال احداث هستند ابراز نگرانی کرد و برطرف شدن این مشکلات را در همکاری مسئولین و مدیران استان دانست.
وی با توجه به افزودن بیش از 6 هزار دانش آموز نو آموز در سال جدید به بدنه آموزش و پرورش قم عنوان کرد نیازمند برنامه ریزی هر چه بیشتر جهت ساماندهی آنان هستیم.
شیخ الاسلام در پایان از نقش موثر رسانه هادر حوزه آموزش و پرورش تقدیر و به نفرات برگزیده هدایایی اهداء کردندg

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب