2018 February 24 - شنبه 05 اسفند 1396
انتصاب جوان هم استانی، مهندس سید فرزاد نجات نیا نائب رئیس شورای شهر دهدشت بعنوان دستیار ویژه وزیر در امور ارتباطات مردمی
کد خبر: ٦٥٨١ تاریخ انتشار: ٠٣ بهمن ١٣٩٦ - ٢٢:١٧
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات صورت گرفت:
انتصاب جوان هم استانی، مهندس سید فرزاد نجات نیا نائب رئیس شورای شهر دهدشت بعنوان دستیار ویژه وزیر در امور ارتباطات مردمی

طرح شعار استفاده از ظرفیت های جوانان در پست های کلان کشور یکی از شعارها و برنامه های اصلی دولت دوازدهم و شخص محترم رئیس جمهور بوده است که با انتخاب جوان ترین وزیر ادوار مختلف کابینه بعد انقلاب یعنی مهندس آذری جهرمی بارقه ای از امید را ایجاد کرده است.مهندس آذری جهرمی از همان اوایل تنفیذ مسئولیت وزارتخانه مهمی مانند ارتباطات و فنآوری اطلاعات بخوبی از عهده این مسئولیت مهم برآمد و اذهان برخی را به خود مشغول کرده، ولی در عمل وزیر جوان کابینه دوازدهم با استفاده از ظرفیت های جوانان و اعتماد به آنان توانست تا کنون اقدامات مفید و موثری را در زمینه های تدوین و تصویب اقتصاد دیجیتال در دولت، توجه خاص به استارت آپ ها، طرح ثبت تلفن همراه، و...انجام دهد. که تاکنون موفق ترین وزیر دولت دوازدهم بوده و در آستانه تحول عظیم در شبکه ملی اطلاعات و ایجاد اپلیکیشن دولت همراه است. و کمترین تذکر و طرح سوال در مجلس شورای اسلامی را بخود اختصاص داده است.

بجرات می توان استفاده و انتصاب مهندس نجات نیا جوان نسل سومی خطه جنوب را از دیگر افتخارات مقام عالی وزارت ارتباطات دانست.

سید فرزاد نجات نیا دبیر انجمن هم اندیشی فرهیختگان پس از حضور در تهران بعنوان یکی از مدیران جوان و خوش پتانسیل است که این روزها در عرصه های مختلف با فعالیت های مستمر توانسته است ظرفیت های خود را به اثبات برساند.

همانگونه که یکی مشکلات فعلی ساختار اداری ارتباط ضعیف با بدنه جامعه هست، انتخاب مهندس نجات نیا با تواضع، گشاده رویی، حسن خلق، مردمداری بدور از و اعتدال در گفتار و رفتار و روابط عمومی کم نظیر به عنوان دستیار ویژه در امور ارتباطات مردمی وزارت ارتباطات نوید بخش آینده ای روشن برای این وزارت خانه خواهد بود.

نجات نیا نایب رئیس شورای سوم شهرستان دهدشت بود که آز انجا توانست با روحیه مدیریتی و بیس فرهنگی و استفاده از پتانسیل های خود در سایر مسئولیت های محوله عملکرد خوبی را داشته باشد.

وی پیش از این بعنوان مشاور رئیس و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیفات و فناوری توانست منشاء خدمات ارزنده برای جامعه علمی کشور باشند.
 
 g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب