2018 October 23 - سه شنبه 01 آبان 1397
نقطه قوت و ماندگاری جمهوری اسلامی، حمایت مردم از ولایت و رهبری است
کد خبر: ٦٥٩٩ تاریخ انتشار: ١٢ بهمن ١٣٩٦ - ٢٢:٤٤
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
وزیر ارتباطات در کرمان مطرح کرد:
نقطه قوت و ماندگاری جمهوری اسلامی، حمایت مردم از ولایت و رهبری است

مهندس محمد جواد آذری جهرمی بعد ازظهر امروز درجلسه شورای اداری این شهرستان منوجان اظهارداشت: امروز اگر استقلالی درمنطقه و حرفی برای گفتن داریم با اراده امام راحل و رهبری ایشان بود. امام مسیر را برای ما ترسیم کرد و همینطور شهدایی که با جانفشانی خود میراثی گرانبها را بر جای گذاشتند.

 

وزیر ارتباطات و فنآوری یادآور شد: هر حکومتی نقاط ضعف و قوتی دارد و مزیت جمهوری اسلامی حمایت و پشتیبانی مردم از ولایت و رهبری است ، زیرا این مردم کسانی بودند که در برهه های مختلف با تقدیم خون خود ذره ذره خاک وطن و ناموس خویش دفاع کردند.
آذری جهرمی تصریح کرد :در برهه ای که تهاجم های فرهنگی امکان آشوب در کشور را فراهم می کرد، مردم به میدان آمدند و این فتنه را خنثی کردند. امروز نظام به حمایت مردم نیاز دارد، البته دولت نیز وظایفی در قبال معیشت مردم بر عهده دارد که باید آنها را رفع کند.

وی با اشاره به صادرت غیر نفتی کشور افزود: با تلاش های صورت گرفته ,صادرات غیر نفتی ما از صادرات نفتی پیشی گرفته و به شدت محسوس است ,طبق فرمایش رهبری در مسیر رسیدن به قله سختی هایی وجود دارد که مهمترین نکته در این مسیر بهبود شرایط و بذر امید است تا برای رسیدن به هدف ما را یاری دهند.

وزیر جوان دولت تدبیر و امید در زمینه فتنه های دشمنان و نا امید کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی خاطر نشان کرد: با ابراز تاسف امروز شاهد آن هستیم که در کشور تهاجم هایی نسبت به نا امید کردن مردم به نظام جمهوری رخ میدهد . ‌

وی با اشاره به حوزه ارتباطات این منطقه اظهار داشت :90 میلیارد تومان به حوزه ارتباطات استان کرمان تخصیص داده شده و درحال هزینه است و تا کنون 1400 روستای آن که بیش از هفت هزار نفر جمعیت دارد, زیر پوشش خدمات ایرانسل و همراه اول قرار گرفته است و وضعیت ارتباطات مابقی روستاهای استان و روستاهای شهرستان منوجان تا پایان خرداد ماه انجام میشودg

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب