2018 December 13 - پنج شنبه 22 آذر 1397
اما و اگرهای بازداشت احمدی نژاد از زبان یک اصلاح طلب
کد خبر: ٦٦٥٦ تاریخ انتشار: ٠٨ اسفند ١٣٩٦ - ١١:٣٠
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
اما و اگرهای بازداشت احمدی نژاد از زبان یک اصلاح طلب

فضای مجازی، مملو از خبرهای غیر رسمی بازداشت محمود احمدی نژاد شده است تا جایی که اصلاح طلبان هم به شکل های گوناگون نسبت به این خبر واکنش نشان دادند.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب، در واکنش به اظهارات برخی سیاسیون مبنی بر برخورد قانونی با «محمود احمدی نژاد» به‌خاطر اقدامات اخیرش گفت: احمدی نژاد بعد از ریاست جمهوری‌اش به عنوان یک شهروند طبق قانون اساسی از این حقوق برخوردار است که به هر مسوول و هر شخصی نامه بنویسد.

پیش از این «محمدرضا باهنر»، فعال سیاسی اصول‌گرا، ضمن اشاره به تحرکات سیاسی احمدی نژاد در ماه‌های اخیرگفته بود: حرکات احمدی نژاد دارد یک مقدار تند می‌شود. این حرکات ابتدا به بهانه‌ی عملکرد برخی قوا بود اما الان به سمت ایرادگرفتن از کلیت نظام می‌رود. مقامات قضایی گفته‌اند که برای برخورد آمادگی وجود دارد و به اندازه‌ی کافی هم جرم مرتکب شده است ولی شرایط برخورد باید فراهم شود.

عبدالله ناصری«عبدالله ناصری»، در گفت‌وگو با خبرنگار انصاف نیوز در پاسخ به اینکه «آیا با بازداشت احمدی نژاد به خاطر رفتارهای اخیرش موافق است یا خیر؟» گفت: خیر، اگر چه آقای احمدي نژاد را مسبب و مشوق بسیاری از مصیبت‌های امروز کشور می‌دانم، اما او بعد از ریاست جمهوری‌اش به عنوان یک شهروند طبق قانون اساسی از این حق برخوردار است که به هر مسوول و هر شخصی نامه بنویسد.

وی افزود: ولی نکته‌ای که در مورد آقای احمدی نژاد در جامعه مشهود است این است که به هر صورت نیت و انگیزه‌ی آقای احمدی نژاد از این کار بیشتر بر این متمرکز است در درک عمومی جامعه که ایشان به دنبال بازسازی خودش و درک و دریافت جامعه‌ی مدنی از اجمدی نژاد دوباره است.

ناصری در آخر گفت: در نهایت با هر نوع برخورد غیر حقوقی با او کاملا مخالفم ولی حتما رسیدگی به پرونده‌های دوران ریاست جمهوری‌اش یا کارهایی که در آن دوران کرده که مطابق با قانون نبوده، جای خود دارد اما نامه‌نگاری‌اش با یک مقام عالی حکومت به نظر من حق شهروندی‌اش است.
g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب