2018 December 13 - پنج شنبه 22 آذر 1397
خواب زمستانی شجاع پوریان در مراسم تجلیل از قاسم سلیمانی + تصویر
کد خبر: ٦٦٦٦ تاریخ انتشار: ٠٨ اسفند ١٣٩٦ - ٢٠:١٣
صفحه نخست » عمومی » تازه های خبری
خواب زمستانی شجاع پوریان در مراسم تجلیل از قاسم سلیمانی + تصویر

خواب ولی الله شجاع پوریان در مراسم تجلیل از مقام سردار سلیمانی که با حضور مدیران لشکری و کشوری در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد، از چشم خبرنگاران دور نماند.

 به گزارش آوین نیوز شانزدهمین مراسم سوختگان وصل عصر امروز در تالار فردوسی دانشگاه تهران با حضور مدیران کشوری و لشکری، خانواده شهدا، جانبازان و دانشجویان با محوریت تجلیل از مقام سردار رشید اسلام، قاسم سلیمانی برگزار شد.
در این مراسم که با حضور شخصیت های کشوری و لشکری از جمله محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، مسولین سپاه قدس ، رئیس دانشگاه تهران و تنی از چند از شخصیت های سیاسی برگزرار شد، پیام حسن روحانی و علی لاریجانی در خصوص رشادت های قاسم سلیمانی قرائت شد.
 
نکته قابل تامل این همایش اما چرت زدن های عجیب معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران  آن هم در حین برگزاری مراسم بود که سوژه رسانه ها شد.
ولی الله شجاع پوریان که اخیرا با حکم شهردار تهران به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری انتخاب شد در این مراسم به شکل عجیبی به خواب رفت که همین چرت زدن های کوتاه هم از چشم رسانه ها مخفی نماند.
وی که سابقه دو دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بهبهان و یک دوره شورای شهر پایتخت را داراست، اخیرا در اکثر مراسمات مربوط به سپاه و بسیج در سطح استان تهران هم رویت شده است!!
 
 g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب