2018 December 17 - دوشنبه 26 آذر 1397
نظر سید محمد خاتمی در مورد رفع حصر و حمایت از رهبری
کد خبر: ٦٧٠٣ تاریخ انتشار: ٢٣ فروردين ١٣٩٧ - ١٣:٠٣
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
نظر سید محمد خاتمی در مورد رفع حصر و حمایت از رهبری

سیدمحمد خاتمی در جمع اعضای بنیاد باران گفت: وقتی آقای رئیس‌جمهور وعده‌هایی می‌دهد که عملی نمی‌شود و یا خدای نکرده خلافش رخ می‌دهد مشکل ایجاد می‌شود. اگر گفته می‌شود که حصر باید از بین برود، پس باید به این وعده عمل کرد.

به گزارش آوین نیوز به نقل از انصاف: روزنامه‌ی کیهان به نقل از سیدمحمد خاتمی، لیدر اصلاحات، نوشت: من کاری هم به علت و منشأ مسائلی که پیش آمد ندارم، می‌شود و باید مدت‌ها در این باره حرف زد. اما ریشه‌یابی باید جای دیگری انجام شود و یک طرفه چیزی حل نمی‌شود. وقتی یک طرف ماجرا شکل حق گرفته و یک طرف هم شکل باطل و آن طرف هم نمی‌تواند حرفش را بزند، معلوم است که جز بدبینی و کینه و مشکلات دیگر، چیزی در جامعه ما ایجاد نمی‌کند.

خاتمی تصریح کرد: منشأ هر چه می‌خواهد باشد، اما من معتقدم گذشته از اینکه همین عزیزانی که در حصر هستند خودشان می‌توانند منشأ یک همبستگی ملی و نزدیکی دل‌ها به همدیگر شوند، خود رفع حصر حرکت سمبلیکی است که می‌تواند در جامعه ما که به شدت در آن نیاز به مهربانی و همدلی وجود دارد و به خصوص برای نزدیک کردن حاکمیت به مردم، اثر مثبت داشته باشد.

وی گفت: من معتقدم نظام و رهبری می‌خواهند این مساله حل شود. البته من نظر خودم را می‌گویم. از نظر من نظام قطعاً می‌خواهد این مساله حل شود. یک گشایش‌هایی شده اما کافی نیست. باید حل شود. بروید حل کنید این مساله را. هیچ کس حق ندارد در این زمینه بگوید رهبری یا کس دیگری نمی‌خواهد.
g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب