2019 February 21 - پنج شنبه 02 اسفند 1397
ابهام درباره امضای میثاق نامه اصلاح طلبان از سوی محسن هاشمی
کد خبر: ٦٧٠٥ تاریخ انتشار: ٢٩ فروردين ١٣٩٧ - ١٦:٣١
صفحه نخست » عمومی » مطلب ویژه
بعد از استعفای نجفی مطرح شد:
ابهام درباره امضای میثاق نامه اصلاح طلبان از سوی محسن هاشمی

بعد از استعفای نجفی از شهرداری تهران و گمانه زنی هایی احتمالی برای شهردار شدن محسن هاشمی، برخی معتقدند که وی میثاق نامه ورود به شورای شهر که از سوی اصلاح طلبان تدوین شده بود را امضا نکرده است.

به گزارش آوین نیوز«امضای میثاق‌نامه‌ی اصلاح‌طلبان [در انتخابات شورای شهر برای خارج نشدن هیچ عضو شورا به خاطر شهردار شدن] از سوی محسن هاشمی با ابهام رو به روست». این خبری بود که ۲۰ شهریورماه سال گذشته منتشر شد و علی رغم اعلام رسمی برخی منابع اصلاح طلبان، اما همچنان محل اختلاف است.

به گزارش انصاف نیوز، ابهام در این باره با کناره گیری محمدعلی نجفی از شهرداری تهران و بحث‌ها بر سر احتمال شهرداری محسن هاشمی ، دوباره جدی شده است. سال گذشته پس از این که خبرگزاری فارس مدعی شده بود هاشمی این میثا‌ق‌نامه‌ی انتخاباتی را امضا نکرده است، یک عضو هیات‌رییسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان این ادعا را تکذیب کرد.

ژاله فرامرزیان در باره‌ی برخی از شایعات مبنی بر عدم امضاء میثاق‌نامه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان توسط محسن هاشمی به ایلنا گفته بود: هر کسی که در لیست شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان باشد، میثاق‌نامه را امضاء کرده است. همه اعضای که فرم تقاضا برای حضور در لیست شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را به ما داده‌اند، در پایان آن فرم اعلام کردند که میثاق‌نامه را امضا می‌کنیم.

این عضو هیات رییسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان این که شرط بررسی فرم تقاضای افراد برای حضور در لیست اصلاح‌طلبان امضاء میثاق و فرم مذکور بوده است، اظهار داشت: عدم امضای میثاق‌نامه توسط آقای محسن هاشمی صحت ندارد.
g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب