2019 February 21 - پنج شنبه 02 اسفند 1397
انتقاد فرماندار لنده از مدیرعامل شرکت مخابرات و ابراز تأسف استاندار.
کد خبر: ٦٨٥٥ تاریخ انتشار: ٢٨ تير ١٣٩٧ - ١٥:٥٠
صفحه نخست » عمومی » تازه های خبری
در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد.
انتقاد فرماندار لنده از مدیرعامل شرکت مخابرات و ابراز تأسف استاندار.

فرماندار لنده از مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد انتقاد کرد و گفت: این مدیرعامل علی رغم مکاتبات فراوان و تماس‌های تلفنی بیش از 5 سال است که به شهرستان لنده نیامده است.

 دارا کریمی‌نژاد صبح امروز در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور علی محمد احمدی استاندار استان، غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا و مدیران عضو شورای اداری برگزار شد، از مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد انتقاد و اظهار کرد:  این مدیرعامل علی رغم مکاتبات فراوان و تماس‌های تلفنی بیش از  5 سال است که به شهرستان لنده نیامده است.
نماینده عالی دولت در شهرستان لنده گفت: خطوط تلفن در این شهرستان به خوبی آنتن نمی‌دهند و سایر زیرساخت‌های مخابراتی در این شهرستان ضعیف و این مشکل بزرگی است برای ما.
فرماندار لنده در ادامه با گلایه از اداره‌کل راه و شهرسازی، اظهار کرد: اداره راه و شهرسازی 15 کارمند و چندین دستگاه‌ راه‌سازی و جاده‌سازی دارد که اگر چند نیرو را به بخشداری‌های ما بدهند، بخشی از مشکلات ما در حوزه راه و جاده سازی برطرف می‌شود.
کریمی‌نژاد از اداره‌کل ثبت و اسناد استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گلایه کرد و گفت: کمترین همکاری را با ما دارد.
وی به طرح پایلوت محرومیت زدایی شهرستان لنده اشاره کرد و گفت: برای اجرای این طرح در شهرستان متأسفانه برخی مدیران همکاری‌های لازم را ندارند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بعد از شنیدن سخنان فرماندار لنده با بیان اینکه همه مدیران بیایند، پای کار تا این موضوع به نتیجه برسد، اظهار کرد: مدیر نظام اسلامی باید عجین با مردم باشد و مشکلات مردم را به صورت میدانی رسیدگی و اگر چنین گزارش‌های صحت داشته باشد، باید تأسف بخوریم برای این مدیران که تعللی در این کار می‌کنند.
علی محمد احمدی در ادامه با همه دوندگی‌ها در این استان به دنبال این هستیم که مشکلات مردم پیگیری شود، خطاب به فرماندار لنده گفت: هر جا احساس کردید که مدیرانی کوتاهی می‌کنند، بگوید تا پیگیری کنیم.
وی افزود: در جلسه آینده از آقای سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفین کشور دعوت به عمل آورید تا ضمن قدردانی از زحمات آنان گزارشی از زبان او را هم داشته باشیم. g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب