2019 February 21 - پنج شنبه 02 اسفند 1397
اعلام حمایت رئیس ستاد اصولگرایان معتدل کهگیلویه از تصمیم استاندار
کد خبر: ٦٨٥٦ تاریخ انتشار: ٢٨ تير ١٣٩٧ - ١٨:١٥
صفحه نخست » عمومی » تازه های خبری
اعلام حمایت رئیس ستاد اصولگرایان معتدل کهگیلویه از تصمیم استاندار

بسم الله الرحمن الرحیم
 شاید امروز خطبه ۱۶ حضرت علی(ع)،در کهگیلویه به تحقق رسید تا مصداق لَتُبَلْبَلُنَّ بَلْبَلَةً وَ لَتُغَرْبَلُنَّ غَرْبَلَةً وَ لَتُسَاطُنَّ سَوْطَ الْقِدْرِ حَتَّى يَعُودَ أَسْفَلُكُمْ أَعْلَاكُمْ وَ أَعْلَاكُمْ أَسْفَلَكُمْ طنین انداز شود.
کهگیلویه ای که سراسر درد است،چه از بعد اقتصادی و توسعه و چه راکد ماندن مراکز تولیدی و صنعتی گوناگون در نقاط مختلف این شهرستان مستعد..
شهرستانی که به پیشانی استان شهرت دارد و قدمتی به بلندای تاریخ این مرز و بوم را یدک میکشد.شهرستانی که نیاز مبرم به طبیب دارد تا جراحی مدیریتی شود.
دوره اول حمایت از روحانی برای مردم شهرستان ما چیزی جز تبعیض و قومیت گرایی به همراه نداشت،از ۵۰ نهاد و اداره و سازمان مستقر در این شهرستان ،نزدیک به هفتاددرصد ان دراختیار طیف خاص بودطیفی که دراین مدت نتواسته است کمک شایانی به توسعه همه جانبه شهرستان نماید.
حال که به شکرانه حضور استانداری مقتدر،فرهیخته و آگاه بر مسائل مربوطه کهگیلویه،با درایت تیم مشاوره ای ایشان به جهت پایان دادن بر ظلم برآمده از انتخاب های یک سویه بر سایر حامیان دولت تدبیر و امید،با انتصاب فرمانداری دانا و با تجربه کار سیاسی و اجرایی ،امروز شاهد شکستن تابویی چندساله در عرصه مدیریتی این شهرستان باشیم تا آغازی بر وحدت و همدلی و چشم اندازی وسیع بر توسعه کهگیلویه بزرگ باشد .
انتصاب دکتر  نیکبخت توسط استاندار محترم که حاوی پیام مهم به مردم این خطه می باشد،را به فال نیک خواهیم گرفت و امادگی خویش را جهت همکاری همه جانبه به جهت توسعه شهرستان کهگیلویه را به ایشان اعلام میداریم 
سیدسلیمان کریمی 
رئیس ستاد اصولگرایان معتدل کهگیلویه دکتر حسن روحانیg

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب