2019 February 21 - پنج شنبه 02 اسفند 1397
سومین کاپیتان تیم ملی در تراکتورسازی + تصویر
کد خبر: ٦٩١٥ تاریخ انتشار: ١١ شهریور ١٣٩٧ - ١٧:٤٨
صفحه نخست » عمومی » تازه های خبری
سومین کاپیتان تیم ملی در تراکتورسازی + تصویر

پس از مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، دو کاپیتان تیم ملی کشورمان،‌ احسان حاج‌صفی دیگر کاپیتان تیم ملی نیز با عقد قراردادی به تیم تراکتورسازی تبریز ملحق شد.

احسان حاج صفی هافبک و مدافع ملی‌پوش المپیاکوس یونان به تراکتورسازی پیوست.

به گزارش تابناک ورزشی، احسان حاج صفی ملی‌پوش فصل گذشته المپیاکوس یونان با عقد قراردادی به جمع تراکتورسازان تبریزی پیوست و شاگرد جان توشاک در این تیم شد.

تراکتورسازی که رقیب دیگر تیم ایرانی یعنی سپاهان برای جذب حاج صفی بود، توانست رضایت تیم یونانی را برای به خدمت گرفتن این مدافع جلب کند و از هفته هفتم از حاج صفی در تیمش بهره ببرد. بدین ترتیب پس از مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، دو کاپیتان تیم ملی ایران ،‌ احسان حاج‌صفی دیگر کاپیتان تیم ملی نیز با عقد قراردادی به تیم تراکتورسازی تبریز ملحق شد. باید دید این تیم پرستاره چه عنوانی در پایان لیگ هجدهم کسب خواهد کرد.

سومین‌کاپیتان تیم‌ملی هم رسمابه‌تراکتورپیوست

حاج صفی پیش تر سربازی خود را در تبریز سپری کرده بود و حالا بار دیگر به این تیم بازگشته تا کار ناتمامش که قهرمانی در لیگ برتر بود را به سرانجام برساند. حاج صفی 28 ساله در آستانه صدمین بازی ملی است و احتمالا در جام ملت های آسیا نیز یکی از مهره های اصلی تیم ملی خواهد بود. او سابقه بازی در تیم های اف‌اس‌وی فرانکفورت، سپاهان اصفهان، پانیونیوس یونان و المپیاکوس یونان را دارد و نزدیک به 350 بار در لیگ ایران به میدان رفته است.
g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب