2021 May 9 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
مدیر و پرسنل جهاد کشاورزی لنده با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
کد خبر: ٧٠٨١ تاریخ انتشار: ٢٣ خرداد ١٣٩٨ - ١٧:١٠
صفحه نخست » عمومی » تازه های خبری
بمناسبت هفته جهاد کشاورزی صورت گرفت
مدیر و پرسنل جهاد کشاورزی لنده با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

بخش کشاورزی کشور به جهت اهمیت خاص باید بیشتر از گذشته مورد توجه وحمایت قرار گیرد و با توجه با شعار سال ،رونق تولید در بخش کشاورزی و تکیه براقتصاد مقاومتی از عوامل پایداری کشور و نظام اسلامی و مقاومت در برابر تحریم های است .

در آستانه فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی ،کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لنده روز پنج شنبه ۲۳خرداد ماه با امام جمعه محترم دیدار کردند.
در ابتدای این نشست ،مدیر جهادکشاورزی شهرستان ضمن تقدیر از امام جمعه محترم گزارشی از وضعیت کشاورزی شهرستان در سال زراعی جار ی ارائه واز خدمات مجموعه کارکنان این مدیریت در پیشبرد اهداف سازمانی تقدیر و تشکر کرد.
مهندس همتی نژاد گفت تمام سعی و توان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در راستای ارتقای امنیت غذایی و خود کفایی و ارائه خدمات در تمام بخشها به بهره برداران بخش کشاورزی است. همتی نژاد افزود اجرای طرح های ویژ ه پروژه ارتقای امنیت غذایی در شهرستان با قوت در دست اجرا است و موفقیت های خوبی حاصل شده که در سطح استان قابل ملاحظه دانست.
همتی نژاد گفت:جهاد فرزند انقلاب وثمره درایت،هوشمندی وآینده نگری حضرت امام خمینی (رض)است که درتاریخ ۲۷خرداد ۵۸تشکیل گردید. مدیر جهادکشاورزی شهرستان لنده گفت :به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،کل تولیدات بخش کشاورزی با رشد ۳۶۹درصدی از ۲۶میلیون تن درسال ۵۷به ۱۲۲میلیون تن درسال ۹۷رسیده است.
همتی نژاد مدیر جهادکشاورزی شهرستان لنده درپایان گزارش کار یکساله از خدمات جهاد کشاورزی ارائه کرد ودرپایان از افتتاح طرح صنعتی ۵۰۰ راسی بره در هفته جهادکشاورزی در روستای بیشه ای خبر داد.
در ادامه امام جمعه شهرستان لنده ضمن تبریک ایام هفته جهاد کشاورزی و تقدیر از زحمات پرسنل جهادکشاورزی شهرستان گفت: بخش کشاورزی کشور به جهت اهمیت خاص باید بیشتر از گذشته مورد توجه وحمایت قرار گیرد و با توجه با شعار سال ،رونق تولید در بخش کشاورزی و تکیه براقتصاد مقاومتی از عوامل پایداری کشور و نظام اسلامی و مقاومت در برابر تحریم های است . حجت الاسلام والمسلمین محمودی اصل بر حفظ روحیه جهادی و گسترش آن در بین مسئولین نظام به جهت کارآمدی و تقویت سیستم مدیریتی کشور تاکید واین کار را پاسداری عملی از خون شهدا دانست .
امام جمعه شهرستان لنده افزود آنچه تابه امروز انجام گرفته اگرچه قابل تقدیرهست ولی بهتر است بابرنامه ریزی وهمت بیشتر نسبت به نقطه هدف تلاش شود .g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب