2021 May 9 - يکشنبه 19 ارديبهشت 1400
حصر دو کاندیدای انتخابات سال ۸۸؛ ۹ساله شد
کد خبر: ٧١١٧ تاریخ انتشار: ٢٥ بهمن ١٣٩٨ - ٢٣:٢٦
صفحه نخست » عمومی » تازه های خبری
حصر دو کاندیدای انتخابات سال ۸۸؛ ۹ساله شد

زهرا موسوی، نرگس موسوی دختران میرحسین موسوی یکی از دو کاندیدای انتخابات سال ۸۸ به مناسبت سالگرد دهمین سال حصر پدر و مادر خود یادداشتی نوشتند که در بخشی از آن آمده است:

 

گروه سیاسی: زهرا موسوی، نرگس موسوی دختران میرحسین موسوی یکی از دو کاندیدای انتخابات سال ۸۸ به مناسبت سالگرد دهمین سال حصر پدر و مادر خود یادداشتی نوشتند که در بخشی از آن آمده است: حصر؛ از بیست و پنج بهمن ۸۹ تا امسال؛ ۹ سال شد. که بر ما البته هزار سال گذشت. خاطراتی که تحمل مرورشان را هم نداریم. والدین را در این اتاق بالای خانه حبس کردند و .... با گشایش‌های یک سال و خورد اخیر هنوز خانه زندان است. اکنون پس از اندک گشایش‌ها همین ذره‌ها را از شیخ شجاع و حر در حصر گرفته و ملاقاتش باز هفته‌ای یکبار شده و فرزندش را به بند کشیده‌اند. نه سال گذشته و این بیرون هرچه ناگواری بود در کف زمین و در آسمان روی داده تا داغدار ابدی باشیم. دل پر از غم ما همیشه مشتاق نوای دل انگیز و ربانی آن دعاهای دلپذیر عصرانه والدین،که هر روز مهمان یک امامند و اولین دعایشان امن و امان و آبادی و آزادی کشور و خالی شدن زندان‌ها و شادی مردم است.
فرزند مهد کروبی هم می‌گوید: پس از ۹ سال شرایط حصر به وضعیت سال‌های اول برگشته است. محمد تقی کروبی افزود: حسن روحانی هیچ تلاشی برای رفع حصر نکرده است.g

Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
  

پربازدیدترین ها
آخرین مطالب